Angajăm AGENT TURISM. Vezi cerințele postului și beneficiile

Ești pasionat/ă de turism, călătorii și aventuri? Îți place să  îndrumi oamenii în a-si alege cele mai bune destinații de vacanță? Atunci, jobul visurilor tale e la noi. Echipa HH Travel caută un AGENT DE TURISM dinamic și entuziast. Vino în echipa noastră! Iată ce trebuie să faci ca AGENT DE TURISM în minunata noastră agenție:

Descrierea jobului:

- Prezentarea ofertelor turistice, în funcție de destinația solicitată și de particularitățile/ preferințele clienților;
- Consilierea și asistarea clienților pre si post vânzare;
- Răspuns la solicitările clienților: clarificări, cerințe speciale, atât telefonic, cât și prin email;
- Efectuarea rezervărilor și emiterea documentelor necesare (factură, chitanță, contract, voucher, etc);
- Încărcarea ofertelor și a promoțiilor pe pagina de facebook a companiei.
- Rezervarea diferitelor servicii turistice (cazare, transfer, excursii opționale, rent a car, etc.) precum și a biletelor de avion;
- Activități de contabilitate primară;
- Promovarea produselor și ghidarea clientului către cea mai bună variantă de călătorie;

Candidatul ideal:

- Capacitate organizatorică, profesionalism;
- Implicare, entuziasm și dorință de success;
- Capabil să lucreze, sub presiune, la mai multe task-uri simultan;
- Finalizarea sarcinilor, acuratețe în întocmirea documentelor;
- Cunoștințe avansate operare PC;
- Atenție la detalii, bună stăpânire a lucrului cu cifrele și cu banii;
- Capacitatea de a înțelege dorința clientului și de a o transpune într-o ofertă adecvată;
- Capacitatea de a transmite toate informațiile necesare călătoriei în bune condiții;
- Abilități de comunicare (scris / vorbit) în limba engleză, obligatoriu (nivel mediu);
- Experiența constitue un avantaj, dar nu este obligatorie.

Ce beneficii îți oferim:

- Siguranța unui venit fix lunar + bonusuri;
- Sistem de beneficii flexibil
- Posibilitatea de a participa la cursuri de pregătire profesională;
- Posibilitatea de a merge în infotripuri în țară și în străinătate;
- Bonusuri atractive la atingerea targhetului de vânzare;
- Vacanțe gratuite în funcție de rezultate;
- Vacanțe cu tarife reduse pentru angajați + familie;
- Orice proiect inițiat și asumat de tine va fi remunerat suplimentar
- Mediu de lucru plăcut în cadrul unei echipe tinere și dinamice, într-o companie în dezvoltare;

Așteptăm CV-ul tău pe office@hashastravel.ro.

Pentru alte detalii, ne poti contacta și la telefon 004 0740 29 00 33.

SOURCE AND TAGS

Articole asemanatoare